Mádara Hydratační mléko 150 ml

Moisturising Lotion

Mádara Hydratační mléko 150 ml

Moisturising Lotion

  • Bez DPH 336 Kč

Hydratační tělové mléko pečuje o pokožku celého těla díky složení bohatému na množství výživných rostlinných másel a zklidňujících rostlinných výtažků. Mléko pokožku hydratuje a chrání před podrážděním.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydratační tělové mléko Mádara pečuje o pokožku celého těla díky složení bohatému na množství výživných rostlinných másel a zklidňujících rostlinných výtažků. Mléko pokožku nejenže skvěle hydratuje, ale také chrání před podrážděním, začervenáním i poškozením. Díky jemnému složení na bázi rostlinných látek je mléko vhodné i pro citlivou pleť.

Základ hydratačního mléka tvoří slunečnicový olej, který má výborné výživné a zklidňující vlastnosti a zároveň je velice lehký, pokožku neucpává a zbytečně nezatěžuje. Olej v kombinaci s kakaovým máslem o pleť skvěle pečuje, zjemňuje ji a dodává dávku tolik potřebné hydratace. Navíc je kakaové máslo bohaté na množství nenasycených kyselin a antioxidantů, pokožku chrání před poškozením, podrážděním i známkami stárnutí.

Výživné látky v kombinaci s extrakty z měsíčku lékařského, heřmánku a jitrocele mají výborné zklidňující a regenerační vlastnosti, urychlují hojení drobných ranek a pokožku chrání před opětovným poškozením i podrážděním. Hydratační tělové mléko pleť bohatě hydratuje a vyživuje a uzamyká potřebnou vlhkost.

Péče z lotyšské přírody

Hydratační mléko Mádara je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů. Mléko obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo potřebám všech typů pokožky.

Pečující složení

Mléko obsahuje vysoké procento výživného slunečnicového oleje, který pokožku dokonale vyživuje a zklidňuje, ale zároveň ji nezatěžuje a neucpává póry. Kombinace slunečnicového oleje, rostlinného glycerinu a kakaového másla vyživí pokožku do hloubky a ochrání ji před předčasným stárnutím i negativními vnějšími vlivy. Řada bylinných výtažků se postará o zklidnění pleti a zajistí jí krásný a zdravý vzhled.

Sametová hebkost i odolnost

Mléko obsahuje celou řadu cenných látek, jejichž výsledná kompozice zajistí pokožce neuvěřitelnou jemnost a postará se o to, aby byla pleť na dotek sametově hebká a vláčná. Při pravidelném používání navíc zjistíte, že je vaše pokožka odolnější, jen tak něco ji nepodráždí a je i pevnější a pružnější. Díky tomu tak pleť lépe odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám či mechanickým vlivům a bude se také lépe hojit a regenerovat.

Povzbuzující vůně

Mléko obsahuje voňavé kakaové máslo a celou řadu bylinných extraktů, které dohromady tvoří příjemnou a povzbuzující lehkou bylinkovou vůni. Tato vůně se navíc bude na pokožce držet dlouhou dobu a vám tak bude po celý den dělat společnost jemná vůně měsíčku, heřmánku, jitrocele a kakaa. 

Použití: Malé množství tělového mléka aplikujte na čistou pokožku těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby několikrát týdně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Lehké mléčná textura / Romana108 13. 3. 2014 14:03

Mléko má lehkou texturu, na mě až moc :o). Mám suchou pokožku, a bohužel mi po tomto mléku zůstávají šupinky po těle. Jinak nádherně voní po bylinkách a věřím, že bude velmi kvalitní. Na suchou pokožku ale nedoporučuji.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?