Naobay Hydratační pleťové tonikum, Hydraplus 200 ml

Naobay Hydratační pleťové tonikum, Hydraplus 200 ml

Osvěžující tonikum s Aloe vera, proskurníkem či šalvějí muškátovou pomáhá dočistit pleť, podporuje její hydrataci a zároveň ji ochrání před začervenáním či pocity pnutí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hydratační pleťové tonikum z řady Naobay Hydraplus je vhodné zejména pro suchou pleť, kterou pomáhá hydratovat. Příjemně ji osvěžuje díky obsahu šťávy z Aloe vera či proskurníku lékařského. Šetrně pleť dočistí a zanechá ji hedvábně jemnou a podpoří vstřebávání krému.

Tonikum pomáhá dočistit pleť po odlíčení a díky šťávě z Aloe vera a rostlinnému glycerinu podpoří její schopnost udržet si potřebnou míru hydratace a lépe vstřebat účinné látky z následně aplikovaného krému. Výtažek z proskurníku lékařského působí protizánětlivě i regeneračně a zanechává pleť sametově hebkou. Tonikum je dále obohacené o extrakt ze šalvěje muškátové, které je stejně jako Aloe vera zklidňující, a ochrání tak pleť před začervenáním či nepříjemnými pocity pnutí.

Použití: Malé množství tonika naneste na vatový tampon a použijte k dočištění odlíčené pleti.

Typy pleti: suchá pleť

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?