Logona Hydratační sérum, Bio Růže 30 ml

Logona Hydratační sérum, Bio Růže 30 ml

  • Bez DPH 450 Kč

Hydratační sérum Růže a Aloe vera poskytuje suché pleti dlouhotrvající hydrataci. Složení z růžové vody, kyseliny hyaluronové a Aloe vera šťávy zajišťuje pleti dostatek hydratace.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Silné hydratační sérum Logona Růže a aloe vera poskytuje suché a citlivé pleti okamžitou vlhkost, která trvá až 8 hodin. Díky svému speciálnímu složení tvořenému růžovou vodou, kyselinou hyaluronovou a šťávou z aloe vera zajišťuje pleti dostatek hydratace a zabraňuje jejímu vysoušení.

Růžová voda vyrovnává hydrataci v hlubokých vrstvách pokožky a zároveň ji jemně vypíná a revitalizuje. Navíc má výrazně zklidňující potenciál, silné vyživující účinky a účinně posiluje přirozenou regenerační schopnost pleti. Sérum obsahuje kromě vzácné růžové vody také kyselinu hyaluronovou a šťávu z aloe vera, jejichž kombinace pleti zajistí dostatek blahodárné hydratace, osvěžení a vypíná jemné vrásky a linky. Kromě toho působí jako prevence proti vzniku nových vrásek a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

Cenné ingredience obsažené v hydratačním séru ještě doplňuje unikátní extrakt z kdoule, obsahující vysoký podíl polysacharidů, které na pleti vytvářejí lehký ochranný film, a tím se spolupodílejí na udržení přirozené úrovně hydratace po dlouhou dobu. 

Použití: Malé množství séra naneste ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a nechte vstřebat. Používejte buď samostatně nebo pod svůj oblíbený pleťový krém.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?