Natura Siberica Hydratační sérum na víčka 30 ml

Natura Siberica Hydratační sérum na víčka 30 ml

Složení Hydratačního séra na víčka je navrženo na míru citlivé pokožce kolem očí. Levandulová voda uklidní případné podráždění a příjemně oční víčka ochladí. Stejně tak Aloe vera.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Složení Hydratačního séra na víčka Natura Siberica je navrženo přesně na míru citlivé pokožce kolem očí. Udržuje v křehké oční pokožce optimální hladinu vlhkosti a zároveň aktivně přispívá k regeneraci kožních buněk, pomáhá zmizíkovat drobné vrásky a jemné linky a oddalovat vznik dalších známek předčasného stárnutí.

Jojobový olej dodává tenké pleti na očních víčkách potřebnou výživu a zároveň obnovuje její přirozený hydrolipidový film, a zvyšuje tak její ochranu před vysycháním a poškozováním nepříznivými vnějšími vlivy. Aloe vera se zase postará o hydrataci, zklidnění a unavené oči příjemně ochladí a povzbudí.

Levandulová voda pomůže zklidnit případné podráždění a začervenání. Postará se také o pokožku ztrápenou nadměrným sluněním, či foukáním studeného větru. Kyselina hyaluronová má výjimečnou hydratační a regenerační schopnost. Výborně na sebe váže vodu, vyplní jemné vrásky a pleť tak báječné vyhladí.

Použití: Naneste sérum ráno a/nebo večer na vyčištěné oční okolí a lehce vmasírujte krouživými pohyby směrem od vnitřního koutku oka ven.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?