Logona Hydratační spray na vlasy, Bio Aloe 150 ml

Logona Hydratační spray na vlasy, Bio Aloe 150 ml

  • Bez DPH 241 Kč

Hydratační spray chrání suché a slabé vlasy náchylné k lámání, podporuje jejich růst a navrací vitalitu. Šťáva z Aloe vera zanechává vlasy jemné a hebké na dotek, zároveň je činí pevnějšími a odolnějšími.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydratační spray Logona chrání suché, poškozené a slabé vlasy náchylné k lámání, podporuje jejich růst a navrací jim vitalitu. Šťáva z Aloe vera zanechává vlasy jemné a hebké na dotek, a zároveň je činí pevnějšími, odolnějšími a zdravějšími na pohled.

Hydratační spray pečuje o poškozené suché vlasy a dehydratovanou svědivou pokožku hlavy. Rostlinné látky, jako je extrakt z bambusu či betain, suché vlasy posílí a ochrání, a současně stimulují vlasovou cibulku, čímž podporují rychlejší růst nových zdravých vlasů.

Šťáva z Aloe vera pečuje o vlasovou pokožku i vlasy, vlasy zanechává jemnější a snadno rozčesatelné, uhlazuje jejich strukturu a zásobuje vlasovou cibulku hydratací. Hydratační spray uzamyká vlhkost v suchých lámavých vlasech, čímž je posiluje a zanechává jemné a hebké. Spray navíc vlasy ochraňuje při fénování, kulmování nebo žehlení a také při jejich rozčesávání.

Použití: Fluid rovnoměrně nastříkejte po celé délce umytých, lehce vysušených vlasů. Neoplachujte.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte i šampon a kondicionér stejné hydratační řady Logona.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?