Pure Fiji Hydratační tělové mléko, mučenka 90 ml

Pure Fiji Hydratační tělové mléko, mučenka 90 ml

Hydratační tělové mléko s ovocnou vůní mučenky pečuje o pokožku celého těla díky jemnému výživnému složení bohatému na řadu rostlinných výtažků a olejů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydratační tělové mléko Pure Fiji s ovocnou vůní mučenky pečuje o pokožku celého těla díky jemnému výživnému složení bohatému na řadu rostlinných výtažků a olejů. Ty pokožku intenzivně vyživují, zjemňují ji a chrání před dehydratací i podrážděním. Navíc, lehká exotická vůně vás bude doprovázet ještě dlouho po aplikaci.

Základ tělového mléka tvoří kokosový olej bohatý na množství antioxidantů, vitaminů a dalších výživných látek, které o pokožku intenzivně pečují a chrání ji před vysušením i podrážděním. Kokosový olej pokožku celého těla pěstí, zjemňuje ji a chrání před vznikem drobných zánětů a začervenání.

Kokosový olej v kombinaci s výtažky z papáji, makadamovým olejem a exotickými oleji z kalaby a tungovníku moluckého i tu nejsušší pokožku regenerují, hydratují a chrání ji před podrážděním v důsledku nepříznivých vnějších vlivů. Hydratační tělové mléko Pure Fiji pokožku chrání, pečuje o ni a zároveň ji krásně provoní.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na pokožku celého těla, lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?