Pure Fiji Hydratační tělový sprej, plumérie 207 ml

Pure Fiji Hydratační tělový sprej, plumérie 207 ml

Hydratační tělový sprej s květinovou vůní plumérie uzamyká v pokožce potřebnou vlhkost a zároveň vás příjemně osvěží. Můžete jej v létě použít místo těžkého parfému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydratační tělový sprej Pure Fiji s květinovou vůní plumérie uzamyká v pokožce potřebnou vlhkost a zároveň vás příjemně osvěží. Kombinace výtažků z exotického ovoce pokožku zklidňuje a zjemňuje, dodává jí hydrataci. Díky tomu je sprej mimořádně vhodný jako harmonizační péče po opalování a vzhledem k lehké vůni jej můžete použít místo těžkého parfému.

Hydratační tělový sprej s exotickou květinovou vůní povzbudí a zjemní pokožku celého těla. Extrakty z kokosu, plodů dilo a také třtinového cukru uzamykají v kůži hydrataci, zároveň pokožku aktivně zklidňují a zanechávají ji vláčnou. Těchto účinků můžete využít na pokožku po opalování, nebo na kůži podrážděnou holením či depilací.

Jemná mlha na pokožce příjemně chladí a navíc vás zahalí do lehké vůně květin, která dokáže v horkých letních dnech plně nahradit parfém.

Použití: Sprej aplikujte na pokožku celého těla i obličej kdykoliv během potřeby a nechte vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očima!

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Calophyllum Inophyllum Leaf Extract, Imperata Cylindrica Extract, Cocos Nucifera, Ethanol, Saccharum Officinarum, Polysorbate-20, Glycerine, Phenoxyethanol, Fragrance

Možné alergeny: Ethanol, Phenoxyethanol, Fragrance

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Pure Fiji Frangipani

Složení: bez alkoholu, bez parabenů

Výrobce: Pure Fiji, Karsanji St 52, Vatuwaqa Fidži, tel: (+679) 337 3431, www.purefiji.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?