Libebit Hydrofilní mycí olej lemongrass 120 ml

Libebit Hydrofilní mycí olej lemongrass 120 ml

  • Bez DPH 140 Kč

Tento hydrofilní olej je výborný zejména pro citlivou či alergickou pokožku. Zanechá ji krásně hebkou, vláčnou a podpoří její hydrataci. Odstraní i voděodolné líčení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydrofilní mycí olej Libebit lemongrass bez umělé parfemace či barviv je skvělou alternativou sprchových gelů. Výborně ho snese jakákoliv pokožka, ale díky obsahu konopného oleje se hodí především pro tu citlivou či alergickou. Hydrofilní mycí olej je skvělý také k péči o pleť. Pomůže ji odlíčit i od voděodolného líčení a odstranit z ní veškeré nečistoty. 

Kombinace slunečnicového a konopného oleje vytváří ve spojení s vodou jemnou emulzi, která šetrně očistí pokožku celého těla, aniž by narušila její přirozenou mikroflóru. Mycí olej pokožku naopak zanechá krásně vláčnou a hebkou, ochrání ji před podrážděním a pomůže v ní uzamknout hydrataci.

Hydrofilní olej se hodí také k péči o obličej. Jemně z pleti odstraní make-up, nadbytečný maz i nečistoty, které se na ní během dne nahromadily. Éterický olej z citronové trávy oleji dodává příjemně osvěžující vůni a také má antibakteriální a zklidňující účinky.

Použití: Přiměřené množství oleje naneste na vlhkou pokožku, jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte vodou. Vhodné pro pokožku celého těla i obličej.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?