Prohlédněte si vaše seznamy přání

Libebit Hydrofilní mycí olej tea tree 120 ml

Libebit Hydrofilní mycí olej tea tree 120 ml

Hydrofilní olej je vhodný k mytí celého těla. Z pleti odstraní i voděodolné líčení, zanechá ji krásně hebkou a vláčnou a díky tea tree oleji působí antibakteriálně.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hydrofilní mycí olej Libebit tea tree bez umělé parfemace či barviv je skvělou alternativou sprchových gelů. Výborně ho snese jakákoliv pokožka, a to díky šetrnému složení z rostlinných olejů. Hydrofilní mycí olej je skvělý také k péči o mastnou či problematickou pleť. Pomůže ji odlíčit i od voděodolného líčení a odstranit z ní veškeré nečistoty. 

Kombinace slunečnicového a avokádového oleje vytváří ve spojení s vodou jemnou emulzi, která šetrně očistí pokožku celého těla, aniž by narušila její přirozenou mikroflóru. Mycí olej pokožku naopak zanechá krásně vláčnou a hebkou a pomůže v ní uzamknout hydrataci. Hodí se také k péči o obličej. Jemně z pleti odstraní make-up, nadbytečný maz i nečistoty, které se na ní během dne nahromadily. Éterický olej z čajovníku má skvělé antibakteriální účinky, a ochrání tak mastnou či problematickou pleť před tvorbou nedokonalostí.

Použití: Přiměřené množství oleje naneste na vlhkou pokožku, jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte vodou. Vhodné pro pokožku celého těla i obličej.

Ostatní kategorie: Sprchové oleje

Typy pleti: mastná pleť, problematická pleť a akné

Výrobce: Libebit, Žleb 245 , 664 91, Neslovice, Česká republika , tel: +420 737 508 728

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?