Coslys Hypoalergenní intimní mycí gel 230 ml

Coslys Hypoalergenní intimní mycí gel 230 ml

Hypoalergenní intimní mycí gel pečuje o pokožku intimních partií velmi šetrně, nedráždí a nevysušuje. Gel má velmi jemné složení s obsahem růžové vody a nenajdete v něm žádné éterické oleje. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hypoalergenní intimní mycí gel Coslys pečuje o pokožku intimních partií velmi šetrně, nedráždí a nevysušuje. Díky velmi jemnému složení s obsahem růžové a chrpové vody je gel vhodný i pro pokožku se sklony k podráždění. Zklidňující výtažky z měsíčku a tužebníku pomáhají zmírnit podráždění a růžová voda má skvělé zklidňující a regenerační vlastnosti. 

Jemná krémová pěna mycího gelu Coslys intenzivně pečuje o intimní partie, udržuje jejich přirozenou rovnováhu a působí tak preventivně před vznikem problémů. Mycí gel pomáhá předcházet vzniku zánětů a podráždění, zanechává citlivou sliznici v rovnováze a je vhodný i pro uživatelky, které hledají péči bez obsahu éterických olejů.

Coslys vyrábí kosmetiku přímo v srdci Francie, v regionu Maine-et-Loire, podle přísných pravidel. Kvalitní složení inspirované francouzskou přírodou je plné rostlinných výtažků a výživných olejů. 

Použití: Naneste na vlhkou pokožku a namydlete se. Smyjte vodou.

Výrobce: Comptoir des lys, Z.A. des Douets jaunes, 49360 SOMLOIRE Francie, tel: 02 41 55 66 65, http://www.comptoirdeslys.com/en/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?