I+M Naturkosmetik Intenzivní krém Freistil 30 ml

I+M Naturkosmetik Intenzivní krém Freistil 30 ml

Intenzivní krém dodává citlivé pokožce bohatou péči po celý den. Jemné složení krému bez přidané parfemace o pokožku aktivně pečuje, udržuje ji pružnou a zdravou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Intenzivní krém I+M Freistil dodává citlivé pokožce bohatou péči po celý den. Spojení výživných rostlinných olejů pokožku zvláčňuje, udržuje ji pružnou a zdravou. Jemné složení krému bez přidané parfemace o pokožku aktivně pečuje a současně ji chrání před podrážděním, zarudnutím i dehydratací.

Intenzivní krém skvěle pečuje o potřeby přecitlivělé pokožky náchylné k alergiím, pnutí i vzniku suchých šupinek. Krém harmonizuje suchá místa obličeje, bohatě je vyživuje a zároveň vyrovnává barevný tón pokožky. Kombinace sójového, mandlového a pupalkového oleje pleť vyživuje a zklidňuje, zatímco rakytníkový olej společně s vitaminem E chrání pleť před ztrátou elasticity a známkami stárnutí.

Stejné pečující účinky má i šťáva z Aloe vera, která navíc uzamyká v pleti potřebnou hydrataci a udržuje pokožku vláčnou. Intenzivní krém bez přidané parfemace a esenciálních olejů se aktivně stará o potřeby přecitlivělé citlivé pokožky, hydratuje ji, vyživuje a brání vzniku podráždění.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?