Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Original ATOK Intenzivní olejové sérum na řasy 7,5 ml

Original ATOK Intenzivní olejové sérum na řasy 7,5 ml

Skladem > 10 ks

Kombinace ricinového či arganového oleje vyživuje řasy a podporuje jejich zdravý růst. Řasy jsou tak pevnější, rostou delší a méně vypadávají.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pokud chcete mít řasy jako mrkací panenka, je třeba jim dopřávat odpovídající péči. Intenzivní olejové sérum na řasy Original ATOK využívá síly čistých přírodních olejů a neobsahuje žádnou parfemaci. Pomáhá vyživovat a zpevňovat řasy, podporuje jejich zdravý růst a omezuje jejich vypadávání. Vhodné k dlouhodobému používání.

Řasy dostávají každodenně zabrat pravidelným nanášením řasenky a odličováním. Kokosový, arganový a ricinový olej představují účinnou kombinaci, která dodává řasám množství esenciálních mastných kyselin, vitaminů i minerálních látek. Díky tomu řasy vyživuje, posiluje jejich kořínky a podporuje jejich zdravý růst. Nové řasy pak rostou silnější, pevnější a celkově kvalitnější. Získají přirozený lesk, nebudou se lámat a budou méně vypadávat.

Použití: Sérum naneste večer na odlíčené řasy.

Ostatní kategorie: Dárky do 300 Kč, Přírodní kosmetika

Výrobce: Cosmetics ATOK International s. r. o., Václavské náměstí 870/6 , 40004 , Trmice, Česká republika , tel: +420475501321

Nenašli jste to pravé? Co tohle?