Lavera Intenzivní vlasová kúra po opalování, Sun Sensitive 20 ml

Lavera Intenzivní vlasová kúra po opalování, Sun Sensitive 20 ml

Intenzivní vlasová kúra po opalování je speciálně navržena tak, aby sluncem narušeným a vyčerpaným vlasům vrátila jejich původní hebkost, pružnost, lesk a zdravý vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Intenzivní vlasová kúra po opalování Lavera je speciálně navržena tak, aby sluncem narušeným a vyčerpaným vlasům vrátila jejich původní hebkost, pružnost, lesk a zdravý vzhled. Dlouhodobý pobyt na slunci je totiž náročný nejen pro pokožku, ale i pro vlasy. Dochází k jejich vysušování, vlasy slábnou, lámou se a třepí. Díky speciálnímu vyživujícímu složení se za několik minut vaše vlasy zregenerují a znovu nabydou své zářivosti. 

Keratinový komplex z kukuřice, pšenice, sóji a ředkviček vlasy zpevňuje, zaceluje poškozenou strukturu vlasů a pomáhá redukovat výskyt roztřepených konečků. Kombinace bambuckého másla, mandlového a slunečnicového oleje zajistí vlasům dostatečnou výživu a regeneraci, rýžový extrakt se postará o hydrataci a šťáva z Aloe vera nabídne zklidňující efekt, což je přesně to pravé, co vlasy po vystavení slunečním paprskům potřebují.

Péče o vlasy po slunění

Naše pokožka i vlasy dostávají na slunci zabrat. Sluneční záření nejen vysušuje pokožku celého těla i pokožku hlavy, ale zároveň zastavuje tvorbu kolagenu, a tím podporuje ztrátu pružnosti pleti. I vlasová pokožky a vlasy podléhají intenzivnímu vysušování a ztrácejí svůj přirozený lesk a vitalitu. Tato vlasová kúra je speciálně navržená tak, aby vlasům ulevila a zmírnila nepříznivé následky slunění.

Obnova pružnosti

Kvalitní přírodní ingredience a rostlinné oleje opravují strukturu vlasového vlákna a zacelují jej od kořínků po konečky. Díky tomu jsou vlasy dlouhodobě lépe chráněny proti nepříznivým vnějším vlivům a zároveň jsou i lesklejší a snadněji upravitelné. Kúra odstraňuje krepatění vlasů a dodává vlasům regeneraci. Bambucké máslo má navíc intenzivní vyživující schopnost a pomáhá zadržovat hydrataci ve vlasových vláknech.

Lesklé a revitalizované vlasy

Šťáva z Aloe vera má zavlažující účinky a zároveň pomáhá zklidnit podráždění způsobené nadměrným sluněním. Spolu se slunečnicovým olejem vlasy posiluje a revitalizuje. Mandlový olej poskytuje vlasům výživu a výtažek z heřmánku podporuje zdravý růst vlasů. Komplex z obilných, sojových a kukuřičných proteinů pak navrací vlasům jejich přirozenou krásu a pevnost.

Použití: Nejprve vlasy umyjte jako obvykle. Poté vetřete kúru do ještě vlhkých vlasů po celé jejich délce a nechte působit zhruba pět minut. Poté kúru z vlasů důkladně opláchněte.

Tip: Pro extra intenzivní péči nechte na vlasech působit delší dobu.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?