Les Fleurs de Bach Interiérový parfém První pomoc 50 ml

Les Fleurs de Bach Interiérový parfém První pomoc 50 ml

  • Bez DPH 510 Kč

Interiérový parfém První pomoc je výborný na zažehnání krizí v náročném období nebo na místa, která jsou více stresující. Je proto vhodný také pro lékaře, jelikož zmírňuje obavy a strach.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Interiérový parfém První pomoc je výborný na zažehnání krizí v náročném období nebo na místa, která jsou sama o sobě více stresující. Je proto vhodný zejména pro lékaře a dentisty, jelikož zmírňuje obavy a strach z vyšetření. Působí i výborně na psychiku zvířecích mazlíčků, hodí se proto také do veterinárních čekáren či ordinací. Přijde však vhod každému kdykoliv se nastane nějaká krizová situace nebo se očekává něco nepříjemného.

Interiérový parfém od značky Les Fleurs de Bach využívá blahodárné účinky aromaterapie a působení Bachových esencí. Plamének plotní podporuje koncentraci a pozornost. Snědek okoličnatý nastoluje pohodu a klid a posiluje odhodlanost. Chmerek roční zmírňuje pochyby a pomáhá málo asertivním lidem jít vlastní cestou a vyjádřit svůj názor.

Devaterník dvoubarvý zmírňuje strach a bojuje s panikou. Netýkavka žláznatá uklidňuje podráždění a výbušnou netrpělivost. Jabloň lesní pomáhá utišit rušivé myšlenky. Slivoň třešňová navrací vnitřní pohodu a rovnováhu. Levandule, máta, šalvěj a vavřín působí aromaterapeuticky a uklidňují nervózní a roztěkané myšlenky, které nám většinou v krizových situacích vyskakují v hlavě.

Použití: Čtyřikrát stříkněte parfémem kolem sebe. Používejte pro provonění místnosti dle potřeby, nebo můžete pár kapek stříknout i na ložní prádlo .

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol1) (80 %) , Aqua, Lavandula Hybrida Oil, Litzea Cubeba Oil, Ricinus Communis Oil, Salvia Sclarea Oil, Mentha Spicata Oil, Clematis Vitalba Extract1), Ornithogalum Umbellatum Extract1), Scleranthus Annuus Extract1), Helianthemum Nummularium Extract1), Impatiens Balsamina Extract1), Malus Sylvestris Extract1), Prunus Cerasifera Extract1), Citral, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Eugenol

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Alcohol, Lavandula Hybrida Oil, Litzea Cubeba Oil, Salvia Sclarea Oil, Mentha Spicata Oil, Citral, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Eugenol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: bylinková, kořeněná

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?