Les Fleurs de Bach Interiérový parfém První pomoc 50 ml

Les Fleurs de Bach Interiérový parfém První pomoc 50 ml

Skladem 1 - 2 ks

Interiérový parfém První pomoc je výborný na zažehnání krizí v náročném období nebo na místa, která jsou více stresující. Je proto vhodný také pro lékaře, jelikož zmírňuje obavy a strach.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Interiérový parfém První pomoc je výborný na zažehnání krizí v náročném období nebo na místa, která jsou sama o sobě více stresující. Je proto vhodný zejména pro lékaře a dentisty, jelikož zmírňuje obavy a strach z vyšetření. Působí i výborně na psychiku zvířecích mazlíčků, hodí se proto také do veterinárních čekáren či ordinací. Přijde však vhod každému kdykoliv se nastane nějaká krizová situace nebo se očekává něco nepříjemného.

Interiérový parfém od značky Les Fleurs de Bach využívá blahodárné účinky aromaterapie a působení Bachových esencí. Plamének plotní podporuje koncentraci a pozornost. Snědek okoličnatý nastoluje pohodu a klid a posiluje odhodlanost. Chmerek roční zmírňuje pochyby a pomáhá málo asertivním lidem jít vlastní cestou a vyjádřit svůj názor.

Devaterník dvoubarvý zmírňuje strach a bojuje s panikou. Netýkavka žláznatá uklidňuje podráždění a výbušnou netrpělivost. Jabloň lesní pomáhá utišit rušivé myšlenky. Slivoň třešňová navrací vnitřní pohodu a rovnováhu. Levandule, máta, šalvěj a vavřín působí aromaterapeuticky a uklidňují nervózní a roztěkané myšlenky, které nám většinou v krizových situacích vyskakují v hlavě.

Použití: Čtyřikrát stříkněte parfémem kolem sebe. Používejte pro provonění místnosti dle potřeby, nebo můžete pár kapek stříknout i na ložní prádlo .

Ostatní kategorie: Osvěžovače do bytu

Vůně: bylinková, kořeněná

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?