Nobilis Tilia Jalovec 10 ml

Nobilis Tilia Jalovec 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 144 Kč

Nobilis Jilia Jalovec vás okouzlí svou výraznou kořeněnou vůní s velice svěžím potenciálem, jenž povzbudí tělo i mysl. Má významný vliv na psychiku a pomáhá při nervozitě, úzkostech a špatné náladě. Jeho použití je obzláště vhodné v obdobích zvýšeného stresu či duševního napětí.

Jalovec má příznivý vliv na dýchací systém, podporuje tvorbu hlenu a jeho vykašlávání, oceníte jej tedy celoročně zejména v období infekčních onemocnění, jako je chřipka a nachlazení. Zároveň pomáhá při dýchacích obtížích a dlouhodobě ulevuje od příznaků dušnosti.

Silné antiseptické a dezinfekční účinky jalovce jsou nezanedbatelnou podporou při léčbě zánětů v celém lidském organismu. Mimořádný vliv má jalovcový olej také při zánětech močového měchýře a močových cest. Zároveň ihned ulevuje i od chronických bolestí a uvolňuje svalové napětí.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej může pokožku popálit a poškodit.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Juniperus Communis Fruit Oil

Možné alergeny: Juniperus Communis Fruit Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eucalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Grep 10 ml

Grep osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.