Nobilis Tilia Jalovec 10 ml

Nobilis Tilia Jalovec 10 ml

  • Bez DPH 148 Kč

Čistá přírodní silice z jalovce posiluje psychiku, odstraňuje úzkost a nervozitu. Působí silně protizánětlivě, pomáhá při dýchacích obtížích a ulevuje od dlouhotrvajících bolestí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Jilia Jalovec vás okouzlí svou výraznou kořeněnou vůní s velice svěžím potenciálem, jenž povzbudí tělo i mysl. Má významný vliv na psychiku a pomáhá při nervozitě, úzkostech a špatné náladě. Jeho použití je obzvláště vhodné v obdobích zvýšeného stresu či duševního napětí.

Jalovec má příznivý vliv na dýchací systém, podporuje tvorbu hlenu a jeho vykašlávání, oceníte jej tedy celoročně zejména v období infekčních onemocnění, jako je chřipka a nachlazení. Zároveň pomáhá při dýchacích obtížích a dlouhodobě ulevuje od příznaků dušnosti.

Silné antiseptické a dezinfekční účinky jalovce jsou nezanedbatelnou podporou při léčbě zánětů v celém lidském organismu. Mimořádný vliv má jalovcový olej také při zánětech močového měchýře a močových cest. Zároveň ihned ulevuje i od chronických bolestí a uvolňuje svalové napětí.

Osvěžení a energie

Éterický olej z jalovce Nobilis Tilia provoní váš domov či kancelář příjemnou jemně bylinnou vůni, která skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a vytváří atmosféru plnou energie a života. Vůně jalovce osvěží vaše tělo i mysl a díky svým přirozeně antiseptickým vlastnostem je vhodná pro dezinfekci interiérů. Jalovec jemně čistí vzduch a zanechává pouze jiskrnou svěží vůni.

Proti rýmě a nachlazení

Éterický olej z jalovce je přirozeně antiseptický, tudíž brání množení škodlivých mikroorganismů. Je vhodný k prevenci zejména respiračních onemocnění, a to jak při použití v aromalampě, tak při přímé inhalaci. Působí příznivě na zdraví dýchacího traktu, pomáhá udržovat průchodnost dýchacích cest, pročišťuje je a nechává vás volně dýchat. 

Uvolněte se

Éterický olej z jalovce zároveň podporuje prokrvení v tkáních, urychluje jejich hojení a regeneraci. Zároveň pomáhá proti bolestem pohybového aparátu, je proto skvělou součástí masážních olejů. Uvolňuje ztuhlé svalstvo a klouby a přináší úlevu od bolestí. Jalovec také pečuje o zdraví močových cest a ulevuje při zánětech močového měchýře.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.