Nobilis Tilia Jasmín absolue 1 ml

Nobilis Tilia Jasmín absolue 1 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 1 ml
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Bez DPH 371 Kč

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro vás již připravujeme.

Jasmín absolue Nobilis Tilia je jedním z nejvýznamějších olejů pro nervové uklidnění a proti depresi, pomáhá uvolňovat strach, napětí, neklid a úzkost. Kromě toho jasmín povznáší ducha, harmonizuje menstruační cyklus, jako děložní tonikum pomáhá při porodu a působí afrodiziakálně.

Jasmín napomáhá vykašlávání a tím čistí dýchací trakt od zahlěnění. Dokáže navodit pozitivní a konstruktivní emoce, uleví při stresu, hněvu a také při fyzické bolesti, jelikož má prokazatelně sedativní účinky.

Jasmín pomáhá hojení, dezinfikuje, zabraňuje infekcím a je skvělým pomocníkem při ekzému. Má skvělé účinky na suchou a dehydratovanou pleť, protože zlepšuje regeneraci a posiluje vlastní obranyschopnost pleti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Jasmínovou esenci můžete také inhalovat přímo z lahvičky.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni či jedinečný pečující krém na obličej.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství (naopak je ale vhodný při porodu) a pro děti do 3 let věku.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Jasminum Grandiflorum Oil

Možné alergeny: Jasminum Grandiflorum Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.