Argital Jasmínová květinová voda 125 ml

Argital Jasmínová květinová voda 125 ml

  • Značka: Argital
  • Balení: 125 ml
  • Ostatní kategorie: Hydroláty
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BDIH
  • Bez DPH 430 Kč

Jasmínová květová voda Argital přináší rychlé osvěžení a můžete ji navíc využívat mnoha způsoby. Obsahuje pouze čistou jasmínovou květovou vodu a je zcela bez konzervantů, syntetické parfemace či dalších umělých látek. Díky praktickému rozprašovači vytvoříte jemnou mlhu, jež zahalí vaši tvář a tělo do omamně vonícího závoje.

Jasmín je už po staletí jednou z nejoblíbenějších květin v aromaterapii. Má mimořádné relaxační účinky a jeho aroma přináší okamžité uvolnění pro vaše tělo i mysl. Jeho jemná exotická vůně je vhodná především pro chvíle relaxace a napomáhá uvolnit nahromaděné napětí a stres. Jasmín podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky a zklidňuje jakékoliv podráždění či zarudnutí pleti.

Květovou vodu můžete aplikovat na obličej i tělo. Využijete ji jako pleťovou vodu i osvěžující tonikum. Její tonizující efekt vypíná pleť, uzavírá rozšířené póry a podporuje prokrvení pokožky. Jasmínová voda vám poskytne příjemné osvěžení a můžete ji používat také jako lehký deodorant.

Použití: Na obličej a tělo. Před použitím protřepejte, lehce nastříkejte na pleť obličeje nebo vybrané části těla a nechte chvíli oschnout, popřípadě jemně vmasírujte do pokožky konečky prstů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?