Taoasis Jedle bio 5 ml

Taoasis Jedle bio 5 ml

Svěží vůně borovicového jedličí vás rázem přenese do kouzelného lesa, kde se uvolníte a zapomenete na starosti. Jedle je vhodná také při respiračních onemocněních, revmatu a k dezinfekci vzduchu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dodejte svému domovu okouzlující lesní atmosféru. Svěží vůně jehličí v éterickém olej Taoasis Jedle vás příjemně osvěží, a navíc nabízí řadu aromaterapeutických účinků, a to zejména na dýchací cesty. Působí ale příznivě také na vyčerpaný organismus a má i pozitivní účinek na naši psychiku.

Příjemná vůně jedlového jehličí s bylinnými a dřevitými tóny je výbornou podporou relaxace v obdobích zvýšeného stresu, únavy a celkového vypětí organismu. Pomůže vás se uvolnit a zapomenout na starosti všedního dne. Éterický olej je také mimořádně vhodný k inhalacím při různých respiračních onemocněních. Pomáhá rozpouštět hleny, uvolňovat dýchací cesty a přinesu úlevu při dušnosti.

Jedlový esenciální olej také působí antisepticky a je výbornou dezinfekcí do místností. Neutralizuje nepříjemné pachy a ničí škodlivé mikroorganismy. Dále má skvělé antirevmatické účinky, ulevuje i od dlouhodobých bolestí a podporuje zdravý krevní oběh, například při špatném prokrvování končetin. Lehce prohřívá organismus a podporuje regeneraci tkání.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej může pokožku popálit a poškodit.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Abies Alba Oil

Možné alergeny: Abies Alba Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Taoasis Jednodruhové ÉO

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.

Grep 10 ml

Grep osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.