Medikomed Jedle 10 ml

Medikomed Jedle 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je nedostupné.

Medikomed Jedle je éterický olej, jež vás ihned přenese do voňavého lesa. Vůně jedle je velice typická a obsahuje jemné balzamické a dřevité tóny spolu s nádechem pryskyřice. Toto aroma má celkový revitalizační efekt na psychickou i fyzickou stránku organismu.

Jedle je charakteristická svou vysokou baktericidní a antivirovou aktivitou, proto je oblíbená pro použití zejména na jaře a na podzim. Působí proti množení škodlivých mikroorganismů a je využívána právě při chřipkách či nachlazení, kdy zmírňuje příznaky zánětu a pomáhá ulevit od potíží.

Éterický olej z jedle má zároveň silné tonizační účinky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy v domácnosti i na pracovišti. Jedle zmírňuje svalové napětí a je velice vhodná do masážních olejů a přípravků. Zároveň zmenšuje otoky a mírně prohřívá.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Abies Alba Oil

Možné alergeny: Abies Alba Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eucalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Grep 10 ml

Grep osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.