Nobilis Tilia Jedle 10 ml

Nobilis Tilia Jedle 10 ml

  • Bez DPH 144 Kč

Éterický olej z jedle pomáhá při stresu a duševním vyčernápní, umocňuje relaxaci a přináší okamžité uvolnění. Působí na dýchací systém, snižuje tvorbu hlenu a je protizánětlivý.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Jedle je éterický olej pocházející z rakouské jedle. Jeho vůně je velice svěží a má blahodárný účinek na psychiku. Aromaterapeutické působení tohoto éterického oleje oceníte zejména v náročných obdobích, zvýšeném stresu či duševním vypětí. Olej podporuje relaxaci a pomáhá vám zcela se uvolnit a oddat příjemnému odpočinku. 

Éterický olej působí proti dráždivému kašli a účinně snižuje tvorbu hlenu. Díky tomu je velice vhodný pro použití v období respiračních onemocnění, zejména pak na jaře a na podzim. Napomáhá pročistit dýchací cesty, usnadňuje dýchání a přináší úlevu při pocitech dušnosti.

Jedle má významné antirevmatické účinky, ulevuje i od dlouhotrvajících bolestí a působí příznivě proti známkám zánětu. Přirozeně podporuje krevní oběh, má prohřívací efekt na tkáně a zvyšuje jejich regenerační schopnost.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej může pokožku popálit a poškodit.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Abies Alba Oil

Možné alergeny: Abies Alba Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.