MÁDARA Jemná koupel, Baby 150 ml

MÁDARA Jemná koupel, Baby 150 ml

Jemná a uklidňující koupel Mádara Baby šetrně čistí citlivou dětskou pokožku. Emulze přitom umývá bez zbytečného vysušování a dráždění a je vhodná pro použití na tělo, pleť i vlásky.  

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemná koupel Mádara Baby šetrně pečuje o jemnou dětskou pokožku i vlásky, lehce je myje a současně o ně pečuje. Kombinace rostlinných tenzidů a bylinných výtažků je k pokožce dětí a miminek velice šetrná, zbytečně ji nevysušuje, zanechává vlásky jemné a snadno rozčesatelné a ani nedráždí oči.

Univerzální pečující šampon šetrně odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz z citlivé dětské pokožky i vlásků, zároveň je zjemňuje, posiluje a chrání před dehydratací. Naopak, díky vysokému obsahu rostlinných tenzidů šampon pokožku zjemňuje, zklidňuje a udržuje ji zdravou a pružnou.

Bylinné výtažky z lípy, ovsa, kopřivy a lopuchu v kombinaci s růžovou květovou vodou citlivou pleť aktivně zklidňují, mírní nepříjemné svědění i zarudnutí. Rostlinné látky skvěle napomáhají zjemnění pleti, chrání ji před dehydratací i vznikem drobných zánětů.

Použití: Naneste malé množství na navlhčenou pokožku, jemně vmasírujte a poté opláchněte.

Tip: Můžete dát i přímo do vody na koupání. Vytvoříte tak hydratační a výživnou koupel.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele, Přípravky do koupele pro děti

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?