MÁDARA Jemná koupel oves a heřmánek, Baby & Kids 200 ml

MÁDARA Jemná koupel oves a heřmánek, Baby & Kids 200 ml

Skladem > 5 ks

Jemná koupel pro děti vytváří bohatou a hebkou pěnu, se kterou si naši nejmenší užijí ve vaně pořádnou zábavu, zatímco rostlinné výtažky se něžně postarají o jejich citlivou a křehkou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemná koupel MÁDARA pro děti vytváří bohatou a hebkou pěnu, se kterou si naši nejmenší užijí ve vaně pořádnou zábavu, zatímco rostlinné výtažky se něžně postarají o jejich citlivou a křehkou pokožku. S touto báječně měkkou pěnou se večerní koupel změní v příjemný rituál i pro ty největší odpůrce koupání.

Základ koupele tvoří mycí báze založená na tenzidech z kokosového oleje. Díky tomu pěna pleť zbytečně nepřesušuje, nenarušuje a nedráždí. Naopak pečuje o její výživu a hydrataci. Růžová voda podporuje přirozenou obranyschopnost jemné dětské pokožky a zklidňuje případná podráždění.

Extrakt z heřmánku pravého působí protizánětlivě, antisepticky a antibakteriálně. Pomáhá urychlovat hojení drobných ranek a oděrek a předchází také vzniku zánětlivých onemocnění. Výtažek z ovesných vloček je velmi bohatý na vitaminy ze skupiny B a celou řadu minerálů. Má výborné čisticí a zklidňující účinky. Pěna je tak vhodná nejen pro malé děti, ale její účinky si užije i pleť citlivá či alergická.

Péče z lotyšské přírody

Jemná koupel MÁDARA je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů a dětí. Koupel obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Její složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo jemné a křehké dětské pokožce, stejně jako citlivé pokožce dospělých.

Pečující složení

Základem jemné koupele jsou kvalitní přírodní ingredience, které o citlivou dětskou pokožku pečují a dodávají potřebnou výživu i hydrataci. Koupel jemně pění, takže udělá z obyčejného koupání zábavnou hru se spoustou bublinek. Voda z damašské růže a extrakty z heřmánku a ovsa pokožku báječně zklidní, zmírní případné podráždění a zabraňují jejímu vysušení. Dětská pokožka tak zůstane nádherně jemná a vláčná.

Zábavné koupání se spoustou bublinek

Jemná koupel MÁDARA udělá z obyčejného koupání, které je pro děti často otrava a nutné zlo, skvělou zábavu. Vytvoří totiž bohatou a hebkou pěnu, která změní obyčejné mytí na skvělou hru se spoustou bublinek. Zároveň se ale nemusíte bát, že by pěna vysušovala citlivou dětskou pokožku, naopak, koupel ji krásně zvláční. 

Jemná vůně

Koupel je doprovázena jemnou a uklidňující vůní heřmánku a růže, která se navíc na nějakou dobu usídlí i na pokožce a zanechá ji velmi jemně provoněnou. Vůně heřmánku je navíc příjemně zklidňující, takže pokud si vy nebo vaši nejmenší dopřejete koupel večer, bude se všem navíc báječně a klidně usínat.

Použití: Při přípravě koupele přidejte pár kapek pod tekoucí vodu.

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Jemná koupel Mádara / Hana 3. 5. 2016 11:37

Jemná koupel Mádara sladce voní, jakoby po medu. Ale bohužel pěny moc nevytvoří, musíte se hodně snažit a koupel napěnit rukou, vytvořená pěna dlouho nevydrží. Jinak jsem s přípravkem spokojená, šetrné složení pro dětskou (atopickou) pokožku. Používáme spíše jako sprchový gel. Hezký design obalu, obrázek se dceři líbí. :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?