Santé Jemný peeling bio acai

Santé Jemný peeling bio acai

Jemný peeling s práškem z acai bobulí šetrně zbavuje pleť nečistot, zrohovatělých buněk a přebytečného kožního mazu. Kvalitní panenské oleje a rostlinná másla pleť důkladně vyživují a zvláčňují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný peeling Santé s práškem z bio acai bobulí šetrně zbavuje pleť nečistot, zrohovatělých buněk a přebytečného kožního mazu. Zlepšuje tak její vstřebávací schopnost pro následné načerpání účinných látek z výživné kombinace jojobového, meruňkového a hroznového oleje spolu s bambuckým a kakaovým máslem.

Prášek z acai bobulí se řadí mezi takzvané super ovoce. Má nejen exfoliační funkci, ale pleti také poskytne dostatek antioxidačních látek, vitaminů skupiny B, C a E, hořčíku, zinku a nenasycených mastných kyselin, jenž jsou potřebné pro její správné fungování a zdravě rozzářený vzhled.

Jojobový olej je unikátní svou strukturou, které je téměř identická s kožním mazem. Díky tomu je pokožkou velice dobře přijímán a vstřebáván. Olej z hroznových jadérek pleť zvláčňuje, podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje tak stárnutí. Bambucké a kakaové máslo mají silnou vyživující a zpevňující schopnost. Zároveň pomáhají obnovit poškozený hydrolipidový film na pokožce a chránit ji tak před poškozením a ztrátami vlhkosti.

Použití: Naneste na vlhkou pleť obličeje, jemně masírujte a poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?