Nobilis Tilia Jemný peeling s jojobovými estery 50 ml

Nobilis Tilia Jemný peeling s jojobovými estery 50 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 189 Kč

Jemný pleťový peeling s jojobovými estery šetrně odstraňuje suché pleťové buňky i z citlivé pokožky. Velice drobné peelingové částečky z pleti šetrně odstraní nečistoty usazené v pórech i suché šupinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný pleťový peeling Nobilis Tilia s jojobovými estery šetrně odstraňuje suché pleťové buňky i z té nejcitlivější pokožky, aniž by pokožku zbytečně dráždil či dokonce vysušoval. Velice drobné peelingové částečky jojobových esterů z pleti šetrně avšak účinně odstraní nečistoty usazené v pórech i suché šupinky, projasní barevný tón pleti a současně zlepší prokrvení pokožky.

Jemný peeling lehce pečuje o všechny typy pleti, včetně té suché a citlivé. Díky šetrnému nedráždivému složení z pokožky lehce odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz usazený v pórech, pomáhá uvolňovat černé tečky a zároveň lehce obrušuje odumřelé pleťové buňky.

Pravidelná peelingová masáž citelně zlepšuje prokrvení pokožky, čímž napomáhá snadnější regeneraci a zdravému pěstěnému vzhledu pokožky. Peeling je navíc obohacen o vitamin E, který pleť chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, ztrátou elasticity a současně podporuje rychlé hojení pleti. Dobře prokrvená pleť získává sjednocený vzhled i barevný tón a také snadněji vstřebává pečující krémy.

Pro zářivě krásnou pokožku

Jemný peeling Nobilis Tilia s jojobovými estery je přípravkem pro péči o pokožku, který nejen pomáhá sjednotit její tón, ale zároveň výrazně zlepšuje vstřebávání dalších přípravků z péče o pleť. Tento peeling šetrně odstraní z pokožky odumřelé kožní buňky, vyčistí ji do hloubky pórů a zároveň dodává hydrataci a výživu díky cennému jojobovému oleji, který brání vysušení.

Zjemnění a sjednocení

Peeling Nobilis Tilia díky jemným peelingovým částečkám navíc pokožku nedráždí ani nezpůsobuje její zarudnutí či vysušení. Je tak vhodný pro všechny typy pleti včetně pokožky citlivé a náchylné k podráždění. Jojobový peeling uvítá i pokožka mastnější a problematická - díky odstranění odumřelých kožních buněk a nečistot v pokožce méně docházází k ucpávání pórů, a tím i vzniku pupínků.

Podpora regenerace

Peeling je vhodné opakovat jednou až dvakrát týdně pro dokonale krásnou a hladkou pokožku. Pravidelný peeling navíc podporuje prokrvení pokožky, a tím i urychluje její regeneraci a hojení nedokonalostí. Díky odstranění svrchní vrstvy kožních buněk navíc dochází k lepšímu vstřebávání účinných látek z krémů a sér. S peelingem Nobilis Tilia tak bude vaše pokožka dokonale hebká a zářící zdravím.

Použití: Potřebné množství peelingu aplikujte na navlhčenou pokožku obličeje i celého těla a lehkými krouživými pohyby masírujte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou. Opakujte podle potřeby 1-2x týdně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?