Nobilis Tilia Kadidlovník 5 ml

Nobilis Tilia Kadidlovník 5 ml

  • Bez DPH 173 Kč

Éterický olej z kadidlovníku s typickou kořeněnou vůní s bylinnými tóny podporuje meditaci a navození duševní harmonie. Odstraňuje pocity úzkosti a nejistoty a posiluje psychiku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Kadidlovník je čistá přírodní rostlinná silice bez přidaných syntetických a vonných látek. Éterický olej pochází ze somálského kadidlovíku a vyznačuje se výraznou kořeněnou vůní s bylinnými tóny, jenž prohloubí vaši relaxaci a navodí atmosféru příjemného odpočinku.

Éterický olej z kadidlovníku je velice oblíbený pro meditaci a probuzení duševní harmonie. Napomáhá odstraňovat úzkost, nervozitu a pocity nejistoty. Díky svým aromaterapeutickým účinkům uvolňuje napjatou mysl a oceníte jej především v období zvýšeného stresu či nadměrného duševního vypětí.

Kadidlovník má zároveň příznivý efekt na hojení tkání, podporuje regeneraci kůže a je skvělým přípravkem, jenž urychluje hojení jizev. Můžete jej využít také při kašli a dalších příznacích chřipky či nachlazení, kdy pomáhá pročistit dýchací cesty a usnadnit dýchání.

Uvolnění a relaxace

Éterický olej z kadidlovníku vás omámí svlou pozoruhodnou kořeněnou vůní, která ihned provoní vaši domácnost. Vůně kadidlovníku je skutečně všeobklopující, výborněneutralizuje veškeré nepříjemné pachy a vytvoří ve vaší domácnosti atmosféru harmonie a pohody. Éterický olej z kadidlovníku je rovněž výborným pomocníkem při meditaci. 

Omamná vůně

Vůně kadidlovníku je velice oblíbená již po staletí, jedná se o jednu z nejtradičnějších esencí. Jeho silná exotická vůně neutralizuje pachy a zároveň je přirozeně antiseptická, díky tomu se tradičně používá pro dezinfekci vzduchu ve vnitřních prostorách. Éterický olej z kadidlovníku podpoří vaše chvilky relaxace a uvolní vaši mysl.

Duševní harmonie

Vůně kadidlovníku posiluje vaši mysl a pomáhá při depresích a špatné náladě. Pomáhá harmonizovat psychiku a odstraňuje pocity úzkosti, nervozity či trémy.  Zároveň podporuje imunitní systém a pomáhá vašemu tělu bránit se proti nemocem. Kadidlovník v kosmetice rovněž podporuje regeneraci tkání a urychluje hojení jizev. 

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.