Nobilis Tilia Kadidlovník 10 ml

Nobilis Tilia Kadidlovník 10 ml

  • Bez DPH 301 Kč

Nobilis Tilia Kadidlovník je čistá přírodní rostlinná silice bez přidaných syntetických a vonných látek. Éterický olej pochází ze somálského kadidlovníku a vyznačuje se výraznou kořeněnou vůní s bylinnými tóny, jenž prohloubí vaši relaxaci a navodí atmosféru příjemného odpočinku.

Éterický olej z kadidlovníku je velice oblíbený pro meditaci a probuzení duševní harmonie. Napomáhá odstraňovat úzkost, nervozitu a pocity nejistoty. Díky svým aromaterapeutickým účinkům uvolňuje napjatou mysl a oceníte jej především v období zvýšeného stresu či nadměrného duševního vypětí.

Kadidlovník má zároveň příznivý efekt na hojení tkání, podporuje regeneraci kůže a je skvělým přípravkem, jenž urychluje hojení jizev. Můžete jej využít také při kašli a dalších příznacích chřipky či nachlazení, kdy pomáhá pročistit dýchací cesty a usnadnit dýchání.

Uvolnění a relaxace

Éterický olej z kadidlovníku vás omámí svou pozoruhodnou kořeněnou vůní, která ihned provoní vaši domácnost. Vůně kadidlovníku je skutečně všeobklopující, výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a vytvoří ve vaší domácnosti atmosféru harmonie a pohody. Éterický olej z kadidlovníku je rovněž výborným pomocníkem při meditaci. 

Omamná vůně

Vůně kadidlovníku je velice oblíbená již po staletí, jedná se o jednu z nejtradičnějších esencí. Jeho silná exotická vůně neutralizuje pachy a zároveň je přirozeně antiseptická, díky tomu se tradičně používá pro dezinfekci vzduchu ve vnitřních prostorách. Éterický olej z kadidlovníku podpoří vaše chvilky relaxace a uvolní vaši mysl.

Duševní harmonie

Vůně kadidlovníku posiluje vaši mysl a pomáhá při depresích a špatné náladě. Pomáhá harmonizovat psychiku a odstraňuje pocity úzkosti, nervozity či trémy.  Zároveň podporuje imunitní systém a pomáhá vašemu tělu bránit se proti nemocem. Kadidlovník v kosmetice rovněž podporuje regeneraci tkání a urychluje hojení jizev. 

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Bursera Sacra Oil

Možné alergeny: Bursera Sacra Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, suchá pleť, zralá pleť

Konzistence: olejová

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.