Nobilis Tilia Kajeput 10 ml

Nobilis Tilia Kajeput 10 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Přírodní rostlinná silice se silnými revitalizačními účinky na tělo i mysl se vyznačuje typickou svěží kafrovou vůní a napomáhá odstranit známky únavy. Zároveň pomáhá při kašli a nachlazení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Kajeput je éterický olej s typickou svěží kafrovou vůní. Čistě přírodní složení bez přidaných syntetických látek maximalizuje jeho prospěšné účinky na lidský organismus. 

Díky svému osvěžujícímu aroma má revitalizační účinek na tělo i mysl, podporuje optimismus a dobrou náladu. Posiluje sebedůvěru a napomáhá odstranit pocity nervozity a trémy. Působí jako stimulant na nervový systém a účinně zmírňuje příznaky chronické únavy.

Éterický olej z kajeputu má příznivý vliv na dýchací cesty, podporuje jejich pročišťování a pomáhá při kašli a nachlazení. Jeho použití je vhodné zejména na jaře a na podzim, kdy je zvýšený výskyt respiračních onemocnění. Kajeput také přináší úlevu při bolestech hlavy a revmatismu.

Svěžest a energie

Éterický olej Kajeput Nobilis Tilia si podmaní vaše smysly osvěžující mírně kafrovou vůní, která se hodí jak do domácnosti, tak na pracoviště. Kajeput pomáhá revitalizovat tělo i mysl a zmírňuje známky únavy. Kajeput je mohutným stromem dorůstajícícím až do výšky 20 metrů a původně pochází z oblasti Indonésie, odkud se dostal do poloviny světa díky svým pozoruhodným účinkům.

Podpořte pozitivní myšlenky

Svěží a energizující vůně tohoto éterického oleje ihned odplaví negativní myšlenky a pocity a dodá vám potřebnou sebedůvěru. Pomáhá při pocitech trémy a duševního vypětí a pomůže vám uvolnit se. Kajeput má také příznivý vliv na dýchací trakt, kdy působí proti rýmě a nachlazení a podporuje rekonvalescenci při respiračních onemocněních. Přináší úlevu rovněž při bolestech všeho druhu, zejména pak hlavy a pohybového aparátu.

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Melaleuca Leucadendra

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, bolest hlavy a migréna, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.