Prohlédněte si vaše seznamy přání

Petit Lulu Kalhotková plena novorozenecká

Petit Lulu Kalhotková plena novorozenecká

Novorozenecká kalhotková plenka na patentky skvěle padne nejmenším dětem od 2 do 6 kg. Obsahuje navíc dlouhou 3vrstvou vkládací plenku, kterou je možné přichytit patentkami.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Novorozenecká kalhotková plena Petit Lulu v kombinaci se svrchními kalhotkami skvěle nahradí jednorázové papírové plenky. Set obsahuje vše potřebné, takže už není třeba nic dokupovat. Tahle plenka bude dělat parádu všem chlapečkům, protože má vzor autíček na šedém pozadí.

Součástí kalhotkové pleny je také 3vrstvá vkládací plena sloužící ke zvýšení savosti a je možné ji přichytit ke kalhotkové plence patentkami. Abychom zabránili protečení kalhotkové pleny na oblečení miminka, je nutné použít ještě nepropustné svrchní kalhotky. Na přední straně kalhotkové pleny najdete praktické patentky, pomocí kterých snadno snížíte plenku v oblasti bříška. To vám usnadní péči o dosud nezhojený pupíček vašeho miminka. Výrobce tuto kalhotkovou plenu doporučuje dětem ve váhovém rozmezí 2-6 kg.

Údržba: Plenky perte na 60 stupňů alespoň co tři dny. Během této doby je skladujte v kyblíku na pleny. Nepoužívejte aviváž a perte látkové pleny v pracím prostředku určeném pro citlivou dětskou pokožku. Pleny můžete sušit v sušičce, nenechávejte je ale schnout na topení. Nežehlete.

Barva: modrá, šedá

Výrobce: Petit Lulu s.r.o., Ladova 199/20 , 466 05, Jablonec nad Nisou, Česká republika , tel: +420 702 15 44 00

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kalhotková plenka: vnější vrstva: 100% bavlna, výplň: bavlna (80 %) , Polyester (20 %) , vnitřní vrstva: viskóza (bambus) (60 %) , Bavlna1) (40 %) Vkládací plenka: líc a rub: viskóza (bambus) (60 %) , Bavlna1) (40 %) , výplň: bavlna (80 %) , Polyester (20 %)

1) Bio

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?