Nobilis Tilia Kananga 10 ml

Nobilis Tilia Kananga 10 ml

  • Bez DPH 148 Kč

Rostlinná silice z jávské kanangy se sladkou květinovou vůní má komplexní revitalizační efekt na tělo i mysl. Působí proti únavě, má spazmolytické účinky a snižuje krevní tlak.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Kananga je stoprocentní rostlinná silice z jávské kanangy bez jakýchkoliv přidaných syntetických látek. Vůně tohoto éterického oleje se vyznačuje sladkými květinovými tóny s kořeněnými prvky a má komplexní revitalizační účinky na tělo i mysl. Díky tomu je také silným přírodním afrodiziakem a má významný stimulační efekt.

Kananga má blahodárný vliv na nervový systém, působí jako přirozené sedativum a navozuje pocit uklidnění a jistoty. Účinně bojuje proti známkám zvýšeného stresu a pocitům úzkosti, a podporuje duševní harmonii. Vůní a účinky je kanangová silice velmi podobná ylang-ylangu.

Éterický olej z kanangy je skvělým pomocníkem při premenstruačním syndromu, pomáhá balancovat hormonální nerovnováhu a působí na změny nálad. Snižuje svalové napětí, uvolňuje svalové stahy a pomáhá od bolestí. Zároveň působí proti vysokému krevnímu tlaku.

Revitalizace pro tělo i mysl

Éterický olej z Kanangy vás odnese myslí až na dalekou Jávu, odkud tento tropický strom pochází. Kananga se přirozeně vyskytuje v celé oblasti Filipín a Indonésie a je oblíbená nejen díky své omamné vůni, ale rovněž účinkům na celý organismus. Éterický olej z kanangy je již od pradávna velice oblíbený v aromaterapii a nádherně provoní váš domov. 

Úleva od starostí

Sladce kořeněná vůně tohoto exotického éterického oleje odplaví špatné myšlenky a starosti všedního dne. Přinese vám okamžité uvolnění a podpoří vaši relaxaci. Esence z kanangy je mocným pomocníkem v obdobích zvýšeného stresu a duševního vypětí. Kananga má navíc příznivé účinky při hormonální nerovnováze a pomáhá při premenstruačním syndromu. Přináší duševní harmonii, ulevuje od svalových křečí a zmírňuje bolesti.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný při nízkém krevním tlaku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.