Memo Kapesníčky papírové, recyklovatelné 15x10 ks

Memo Kapesníčky papírové, recyklovatelné 15x10 ks

  • Značka: Memo
  • Balení: 15x10 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Recyklované 4vrstvé kapesníky 15 x 10 ks. Vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu s malým použitím energie, vody a chemie. 11ti fázový čistící proces zajišťuje maximální hygienické a vizuální požadavky. Nebyly použity žádné optické rozjasňovače.certifikáty: BLUE ANGELvhodné pro: každéhobarva: bílábalení: plastový obalzemě původu značky: Německocharakteristika značky: Německá společnost Memo nabíz

Recyklované 4vrstvé kapesníky 15 x 10 ks. Vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu s malým použitím energie, vody a chemie. 11ti fázový čistící proces zajišťuje maximální hygienické a vizuální požadavky. Nebyly použity žádné optické rozjasňovače.

certifikáty: BLUE ANGEL
vhodné pro: každého
barva: bílá
balení: plastový obal

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Německá společnost Memo nabízí více jak 400 produktů spojených s recyklovanými a přírodními materiály. Nabízí tak v sortimentu vše od kancelářských potřeb až po oblečení z certifikované bavlny. Svůj úspěch na trhu přikládá především otevřené spolupráci se všemi svými zaměstnanci a vnímání přání zákazníků. Společnost se sama sobě zavázala k dodržování všech ekologických právních předpisů aplikovatelných na jejich firmu a neustále redukuje množství znečištění produkovaného při výrobě.

kontakt na výrobce:
Memo AG
Am Biotop 6
97259 Greußenheim
www.memoworld.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: