Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Nobilis Tilia Kardamom 5 ml

Nobilis Tilia Kardamom 5 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
224
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Čistá rostlinná silice z indického kardamomu podporuje zažívání, napomáhá ustálit činnost střev a dalších částí trávicícho systému. Zároveň pomáhá při únavě, stresu a špatné schopnosti soustředění.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(7)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Nobilis Tilia Kardamom je stoprocentní rostlinná silice pocházející až z daleké Indie s charakteristickým exotickým nádechem, vyráběná v lékopisné kvalitě. Vůně kardamomu vás oslní svým jemně kořeněným aromatem s kafrovými tóny a díky svému aromaterapeutickému potenciálu probudí všechny vaše smysly.

Éterický olej z kardamomu je vhodným přípravkem v případě, že vás trápí potíže se zažívacím systémem. Pomáhá při pomalém zažívání, zácpách a sníženém vylučování trávicích enzymů, které může vést k nadýmání a plynatosti. Podporuje funkci střev a usnadňuje trávení. Zároveň ulevuje od bolestí zažívacího traktu a optimalizuje jeho činnost.

Kardamom je zároveň skvělým pomocníkem při zvýšeném nervovém vypětí a snadno odstraňuje známky dlouhodobé přemíry stresu, jenž se projevuje jak na psychickém, tak fyzickém stavu organismu. Zmírňuje únavu, pomáhá při špatném soustředění a navozuje celkovou duševní harmonii.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství. Děti ho mohou používat od 6 let. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, žaludeční problémy

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Z blogu (7)

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální olej Kardamom

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: