Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské bahno 50 ml

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské bahno 50 ml

  • Bez DPH 164 Kč

Karlovarské bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvědčenou kombinací velmi účinných přírodních složek a koloidního stříbra. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinky, čistí a uvolňuje pleť a zároveň z ní intenzivně absorbuje nadbytečnou mastnotu.

Bahno je neocenitelným pomocníkem při náhlé i opakující se únavě a v případě namožených a bolavých svalů i kloubů. Karlovarské bahno je možné použít do relaxačních vanových koupelí či do částečných končetinových koupelí, skvěle se hodí také na bahenní zábaly, masáže a jako maska na obličej i tělo.  Bahno uleví od pocitu ztuhlosti celého těla, výborně se hodí k uvolňujícím masážím a k nahřívacím obkladům a zábalům v oblasti namožených zad, končetin nebo krční oblasti.

Tělo se při bahenní koupeli nebo bahenním zábalu či masáži pozvolna a šetrně prohřívá, čímž dochází k jeho postupnému uvolňování. Aplikace bahna na pokožku má komplexní uvolňující a regenerační účinek nejen na povrchové, ale i hlouběji uložené tělesné partie a orgány.

Karlovarské bahno se hodí i pro citlivou pleť, ocení ho ale také pleť problematická, s lupénkou, pleť se skvrnkami po akné či s pigmentovými skvrnami a pleť, na které se vyskytují zarudlé skvrny. Bahno totiž vyhlazuje, zesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny jsou po jeho pravidelném používání méně patrné. Zmenšuje póry, omezuje kožní projevy lupénky, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti a má silné antimikrobiální účinky.

Použití: Potřebné množství bahna přidejte buď do koupele nebo ho použijte k masáži či zábalu vybrané partie. Bahno se také výborně hodí jako pleťová maska.

Dávkování: Do koupele přidejte asi 150 g karlovarského bahna. Pro masáž či zábal dávkujte bahno podle velikosti vybrané tělesné partie.

Upozornění: Bahno před použitím vždy ohřejte zhruba na tělesnou teplotu ve vodní lázni.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Kaolin, Sodium Chloride, Colloidal Silver

Konzistence: velmi hutná krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů, vhodné pro vegany

Typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Typy pokožky: citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o., Sopečná 58, 360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE Česká republika, http://www.provitalit.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?