Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Redecker Kartáč koupelový jemný z bukového dřeva, odnímatelný

631050 Bath Brush Soft

Redecker Kartáč koupelový jemný z bukového dřeva, odnímatelný

631050 Bath Brush Soft

Koupelový kartáč s jemnými štětinkami je vhodný pro každodenní sprchu. Pravidelné používání prokrvuje a vypíná pokožku a plně nahradí peeling. Navíc vás poškrábe na zádech. Rukojeť je odnímatelná.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný koupelový kartáč Redecker z bukového dřeva a štětin z agáve (sisal) má odnímatelnou rukojeť. Zajistí vám dokonalou očistu celého těla, poškrábe vás na zádech a podrbe na nepřístupných místech. Vezměte si ho s sebou do sprchy a dopřejte si pořádnou očistu ze všech stran.

Kartáč je vyroben z bukového dřeva. Štětinky jsou zhruba 2 centimetry dlouhé a dostatečně hrubé. Rukojeť vám umožní snadnou manipulaci, navíc je odnímatelná, můžete si tak vybrat. Dopřejete si důkladnou masáž celého těla s kartáčem v ruce nebo se díky dlouhé rukojeti jen poškrábete na zádech?

Kartáč je výborným pomocníkem pro peeling celého těla, nepřekonatelným, pokud vás svědí na zádech. Důkladnou masáží pomůže i proti celulitidě. Po použití je pokožka prokrvená, napnutá a svěží. Štětinky kartáče jsou dostatečně jemné, jsou vhodné pro časté používání a zpříjemní vám každodenní sprchu. Pokud máte raději důkladnější očistu, vyzkoušejte kartáč s hrubými štětinami Redecker, který máme také v nabídce.

Použití: Vezměte s sebou kartáč do sprchy a pořádně si vydrbejte záda. Hrubé štětinky zajistí také důkladný peeling pokožky.

Tip: Kartáč můžete použít i na masáž proti celulitidě. Krouživými pohyby masírujte oblast hýždí a stehen, poté aplikujte některý z pečujících přípravků proti pomerančové kůži.

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775, Versmold, Německo , tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0

Nenašli jste to pravé? Co tohle?