Redecker Kartáč kulatý úzký z bukového dřeva

701213 Round Hairbrush

Redecker Kartáč kulatý úzký z bukového dřeva

701213 Round Hairbrush

  • Bez DPH 269 Kč

Úzký kulatý kartáč z bukového dřeva je výborným pomocníkem pro finální úpravu vlasů. Díky silným štětinám z divočáka jsou vlasy perfektně natočeny, a přesto mají přirozený vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Úzký kulatý kartáč z bukového dřeva a kančích štětin Redecker je výborným pomocníkem pro finální úpravu vlasů. Díky silným štětinám z divočáka jsou vlasy perfektně natočeny, a přesto mají přirozený vzhled.

Malý kulatý kartáč je vyrobený z olejem napuštěného bukového dřeva a silných štětin z divočáka. Vlasy důkladně pročeše a zároveň přirozeně natočí. Díky povrchové úpravě je kartáč odolný vůči vlhku, a můžete jej tak bez obav použít i pro styling mokrých, čerstvě umytých vlasů.

Díky malému obvodu je kartáč výborným pomocníkem pro dodání objemu a tvoření drobných kudrlin.

Použití: Kulatý kartáč použijte k finální úpravě vlasů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bukové dřevo, Štětiny z divočáka

Produktové řady: Redecker Vlasy

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775 Versmold Německo, tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0 , www.redecker.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Rypatý kamarád / Siala 23. 8. 2015 21:03

Původně jsem si ho koupila na úpravu své skvostné ofiny, které jsem se ale stihla poměrně záhy zbavit...takže jsem se ho rozhodla zkusit jako klasický kartáč, ač jsem doposud bojovala se svými rovnými, cuchavými vlasy jen hřebenem... a řeknu vám, jako kulatý se na to vážně moc nehodí, ale i tak jsem nadšená a i tak to jde líp než se všemi plastovými hrůzami co jsem měla doposud v ruce... já ho miluju...jen co obnovím rozpočet, v další objednávce přibude normální kartáč od Redeckeru, se kterým to snad půjde ještě lépe... Jako jedinou výtku bych mu dala čištění... čistící sada momentálně není k dispozici a čistit to rukou, je jako skládání puzzle o desetitisících kousků...asi mi z toho brzy hrábne... ale za to promasírování hlavy a rozčesání i běžně nerozčesatelných uzlíků, nebo spíš UZLŮ to vážně stojí... vřele všem doporučuji =)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?