Redecker Kartáč kulatý z bukového dřeva 21 x 4 cm

702010 Round Hairbrush

Redecker Kartáč kulatý z bukového dřeva 21 x 4 cm

702010 Round Hairbrush

  • Bez DPH 336 Kč

Středně velký kulatý kartáč z bukového dřeva je výborným pomocníkem pro finální úpravu vlasů. Díky silným štětinám z divočáka jsou vlasy perfektně natočeny, a přesto mají přirozený vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: V současné době máme od dodavatele tento kartáč ve dvou odstínech bukového dřeva, tmavší a světlejší :-). Na uvedené fotografii je tmavší odstín.

Kulatý kartáč z bukového dřeva Redecker je výborným pomocníkem pro finální úpravu vlasů. Díky silným štětinám z divočáka jsou vlasy perfektně natočeny, a přesto mají přirozený vzhled.

Středně velký kulatý kartáč je vyrobený z voskovaného bukového dřeva a silných štětin z divočáka. Vlasy důkladně pročeše a zároveň přirozeně natočí. Díky povrchové úpravě je kartáč odolný vůči vlhku, a můžete jej tak bez obav použít i pro styling mokrých, čerstvě umytých vlasů. Pokud použijete tento kartáč v kombinaci s fénem, docílíte dlouhotrvajícího objemu a perfektního vzhledu vašeho účesu.

Použití: Kulatý kartáč použijte k finální úpravě vlasů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bukové dřevo, Štětiny z divočáka

Produktové řady: Redecker Vlasy

Složení: handmade

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775 Versmold Německo, tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0 , www.redecker.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?