Redecker Kartáč z olivového dřeva s kolíčky z javoru

720009 Wooden Hairbrush

Redecker Kartáč z olivového dřeva s kolíčky z javoru

720009 Wooden Hairbrush

Kartáč z olivového dřeva má jemné kolíčky z javoru a je vhodný pro rozčesávání všech typů vlasů. Příjemně se drží, snadno se udržuje čistý a je jemný k vlasům. Voskovaná rukojeť se dobře drží.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kartáč Redecker z olivového dřeva s kolíčky z javoru je vhodný pro rozčesávání všech typů vlasů. Je dostatečně velký, důkladně rozčesává. Kolíčky jsou velmi jemné a hladké, příjemně se používají, necuchají vlasy, ale velmi účinně je rozčesávají. Devět řad kolíčků rozčeše husté i jemné vlasy jedním tahem. Kaučukový polštářek tlumí pohyby kolíčků a usnadňuje rozčesávání.

Kartáč se velmi snadno používá, lehce čistí i udržuje čistý. Voskované olivové dřevo se příjemně drží. Dlouhá rukojeť ulehčuje manipulaci.

Použití: Použijte kartáč na rozčesání vlasů.

Tip: Kartáč pravidelně čistěte teplou vodou. Nejdříve vyndejte vlasy a poté mýdlovou vodou jemně omyjte kolíčky a nechte kartáč uschnout. Nenechávejte kartáč dlouho stát ve vodě.

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775 Versmold Německo, tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0 , www.redecker.de

Nenašli jste to pravé? Co tohle?