Weleda Kaštanová koupel pro unavené končetiny 200 ml

Weleda Kaštanová koupel pro unavené končetiny 200 ml

Kaštanová koupel Weleda pomáhá unaveným oteklým nohám. Obsažené rostlinné výtažky uvolňují bolavé končetiny, napomáhají jejich lepšímu prokrvení a celkově tonizují pokožku. Pravidelná lázeň v kaštanové koupeli vám pomůže zbavit se oteklých bolavých nohou.

Výtažek z kaštanu zmírňuje otoky nohou a zlepšuje jejich prokrvení. Tím pomáhá od bolesti a nepříjemného tlaku v končetinách. Kaštanová koupel několikrát týdně pomůže zbavit se nepříjemných pocitů těžkých nohou. 

Koupel je vhodná i pro těhotné ženy, jež na otoky nohou často trpí. Kromě blahodárných účinků na krevní oběh má kaštanová koupel kvalitní výživné složení, které o pokožku nohou bohatě pečuje a posiluje ji.

Použití: Do již napuštěné vany přidejte 3 lžíce Kaštanové koupele. Při často otékajících nohách koupel opakujte alespoň dvakrát týdně.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Voda, Výtažek z jírovce maďálu, Alkohol, Parfém1), Výtažek z přesličky, Výtažek z arniky, Xanthanová guma, Kamenná sůl, Soda, Limonen1), Linalool1)

INCI: Aqua, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Alcohol, Parfum1), Equisetum Arvense Extract, Arnica Montana Extract, Xantan Gum, Sodium Chloride, Sodium Carbonate, Limonene1), Linalool1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Parfém, Limonen, Linalool, Alcohol, Parfum, Limonene, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: