Včelařství Horákovi Kávový balzám srdíčko 25 ml

Včelařství Horákovi Kávový balzám srdíčko 25 ml

229
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Anti-age balzámek s obsahem kávového a opunciového oleje je vhodný pro všechny typy pleti. Je vynikající svými anti-age účinky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Kávový balzám Včelařství Horákovi s obsahem kávového a opunciováho oleje pro všechny typy pokožky. Složení není zatíženo vodou a díky tomu produkt neobsahuje žádné dráždivé konzervační látky. Výživný balzámek je ideální také pro pleť se sklonem k akné a pleť zralou.

Základem balzámu je výživné bambucké máslo, které zjemňuje, zklidňuje a urychluje hojení. Kávový olej z nepražených kávových zrn udržuje rovnováhu a optimální hydrataci pleti a zároveň detoxikuje. Olej z opuncie je označován jako přírodní botox. Obsahuje vysoké množství antioxidantů, podporuje tvorbu kolagenu, zlepšuje pevnost a elasticitu. Vitamin E je jeden z nejdůležitějších antioxidantů, které chrání kožní buňky před podrážděním a přirozenou cestou konzervuje produkt.

Malá, česká a rodinná firma Včelařství Horákovi vyrábí čisté přírodní produkty bez obsahu vody, parabenů, syntetických aromat a skrytých alergenů. Některé produkty jsou navíc certifikovány pro děti již od narození.

Použití: Balzámu se nanáší malé množství.

Skladování: Je nutné je skladovat mimo sluneční záření při teplotách do 25°C.

Upozornění: Jde o přírodní produkt, který reaguje na změny teplot. Krystalizace vosku není na závadu. Trvanlivost mastí a balzámků je jeden rok, po otevření doporučujeme spotřebovat do šesti měsíců. Vůně mastí se může v jednotlivých šaržích mírně lišit. Je to dáno jejich přírodním charakterem.

Malá, česká a rodinná firma Včelařství Horákovi vyrábí čisté přírodní produkty bez obsahu vody, parabenů, syntetických aromat a skrytých alergenů. Některé produkty jsou navíc certifikovány pro děti již od narození.

Typ pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Včelařství Horákovi, Nálepkovo náměstí 13 , 708 00, Ostrava - Poruba, Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Skvělý produkt! / Hana 1. 4. 2020 17:15

Na mou velmi vysušenou a citlivou pleť zatím nejlepší balzám. Hned po prvním použití vidím zlepšení pleti, která je celý den krásně hydratovaná, bez podráždění a navíc mi přijede krásně hladká jak vyžehlená, mladší a opravdu nadupaná botoxem ;-). Kávová vůně je mi také velmi příjemná. Všem tento přírodní zázrak doporučuji!!!

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.