Herba Medica Kelp 60 kapslí

Herba Medica Kelp 60 kapslí

  • Bez DPH 434 Kč

Objednej si mě do 19. 12. 10:00 a budeš mě mít doma do Vánoc.

Hnědá řasa kelp příznivě působí na funkci štítné žlázy. Čistě přírodní přípravek napomáhá normalizovat celkový stav organismu a přispívá k tělesné rovnováze.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Doplněk stravy Kelp Herba Medica obsahuje hnědou řasu, která příznivě působí na funkci štítné žlázy. Čistě přírodní přípravek napomáhá normalizovat celkový stav organismu a přispívá k tělesné rovnováze díky vysokému obsahu lehce stravitelných bílkovin, vitaminů a řady minerálních látek.

Mořská hnědá řasa Fucaceae obsahuje vysoký podíl jódu a díky tomu velmi úspěšně působí na stav organismu při snížené funkci štítné žlázy, která se často projevuje zhoršenou kvalitou pokožky a vlasů či celkovou vyčerpaností. Působí při únavě jako stimulant, dodává tělu novou energii a pomáhá posilovat jeho obranyschopnost. Příznivě ovlivňuje také zažívání, stav zubů, kůže, vlasů a nehtů.

V kelpu najdete velké množství hořčíku, vápníku, železa či zinku. Obsahuje také hodně kvalitních bílkovin s výbornou stravitelností, napomáhá snižovat hladinu cholesterolu a také krevní tlak. Hnědá mořská řasa se také osvědčila při redukčních dietách, protože významně přispívá ke spalování tuků.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 kapsle 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte při zvýšené činnosti štítné žlázy. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Hnědé jedlé řasy z čeledi Fucaceae, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý

Aromaterapeutické účinky: astma

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, redukce váhy, únava, vysoký krevní tlak, zdravé vlasy a nehty

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Koxamin

Červená mořská řasa je skvělým přírodním zdrojem vápníku, a díky tomu působí příznivě na stav kloubů a kostí. Napomáhá také snižovat svalovou únavu a zlepšovat stav pokožky či vlasů.