Herba Medica Kelp 60 kapslí

Herba Medica Kelp 60 kapslí

Skladem > 5 ks

Hnědá řasa kelp příznivě působí na funkci štítné žlázy. Čistě přírodní přípravek napomáhá normalizovat celkový stav organismu a přispívá k tělesné rovnováze.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy Kelp Herba Medica obsahuje hnědou řasu, která příznivě působí na funkci štítné žlázy. Čistě přírodní přípravek napomáhá normalizovat celkový stav organismu a přispívá k tělesné rovnováze díky vysokému obsahu lehce stravitelných bílkovin, vitaminů a řady minerálních látek.

Mořská hnědá řasa Fucaceae obsahuje vysoký podíl jódu. Ten napomáhá správné činnosti štítné žlázy a produkci jejích hormonů. Kromě toho kelp přispívá ke zdravému  metabolismu, a díky tomu, že navozuje pocit sytosti, je vhodný při redukci tělesné hmotnosti. V kelpu najdete velké množství hořčíku, vápníku, železa či zinku a vitaminu A, C a skupiny B. Obsahuje také hodně kvalitních bílkovin s výbornou stravitelností a napomáhá normální funkci střev.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 kapsle 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Neužívejte při zvýšené činnosti štítné žlázy. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.

Ostatní kategorie: Kůže

Aromaterapeutické účinky: astma

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?