Taoasis Klementinka, Demeter 5 ml

Taoasis Klementinka, Demeter 5 ml

Sladce ovocná klementinka připomínající pomeranč uvolňuje úzkostí, zahání stres a přináší celkovou harmonii. Je vhodná na bolavé klouby či svaly, podporuje koncentraci a bojuje s nespavostí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej klementinka od Taoasis vás okouzlí svou sladkou ovocnou vůní. Klementinka je druhem mandarinky, má tmavší slupku a více svěží aroma lehce připomínající pomeranč. Příjemně uvolní napětí a pomáhá celkově harmonizovat organismus.

Svěží ovocná vůně klementinky je velmi konejšivá a je vhodná i pro malé děti od věku tří let. Uvolňuje úzkosti, pomáhá zahánět stres a celkově vás osvěží. Využívá se také při nespavosti a podporuje koncentraci, například při učení. Klementinka také zahání migrény, příznivě působí na bolavé klouby a je vhodná i při revmatismu nebo artritidě. Lze ji také přidat do masážního oleje pro uvolnění napjatých svalů nebo křečí.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Ostatní kategorie: Aromaterapie pro děti

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Citriodora Clementina Oil

Možné alergeny: Citriodora Clementina Oil

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Taoasis Jednodruhové ÉO

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?