Hanoju Kočičí dráp 90 kapslí

Hanoju Kočičí dráp 90 kapslí

  • Bez DPH 339 Kč

Vilcacora neboli kočičí dráp je výborným prostředkem pro posílení imunitního i trávicího systému a nemá žádné vedlejší účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kočičí dráp Hanoju je doplňkem stravy z rostliny Vilcacora, která je u nás známá jako Kočičí dráp. Je jedním z nejcennějších prostředků přírodní medicíny, bývá nazývána královnou rostlin a nemá žádné vedlejší účinky. Obsahuje šest vzácných alkaloidů, díky nimž má příznivé účinky na imunitní systém, jehož činnost výrazně podporuje. Je vhodný i pro preventivní užívání, a to především u lidí se špatnou životosprávou.

Kapsle s obsahem kočičího drápu mají blahodárné účinky na imunitní systém. Díky tomu, že ho celkově posilují, jsou výbornou prevencí virových onemocnění, působí antibakteriálně a protizánětlivě. Hodí se tak třeba jako prevence nachlazení v podzimním období. Kočičí dráp zároveň působí příznivě na trávicí systém. Pomáhá odstraňovat problémy, jako je zácpa či plynatost. Konzumace těchto tablet se doporučuje také při akné, různých alergiích, astmatu, ale i různých potížích oběhového systému či hypertenzi.

Dávkování: Užívejte 1-2 tablety 2x denně a zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Doplněk stravy není určený pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kočičí dráp, Rostlinná celulóza

Konzistence: pevná

Obal: skleněný

Příznivé účinky: ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, problematická pleť a akné

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.