Sanatur Koenzym Q10, kapsle

Sanatur Koenzym Q10, kapsle

Koenzym Q10 je obohacený o acerolu, která je bohatým zdrojem různých vitaminů a také rutinu. Přidaný vitamin C je důležitý pro vstřebávání železa, ale také bojuje proti únavě a vyčerpání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Koenzym Q10 je důležitá látka, která se nachází ve všech buňkách lidského těla. S rostoucím věkem však jeho množství v těle klesá. Koenzym Q10 od Sanatur je obohacen o výtažek z aceroly, která se řadí mezi nejbohatší přírodní zdroje vitaminu C. Najdeme v ní ale také nezanedbatelné množství vitaminů A, skupiny B nebo E. Acerola ale obsahuje také prospěšné flavonoidy, a to zejména rutin. Každá kapsle obsahuje 39 mg vitaminu C a 29 mg koenzymu Q10.

Vitamin C má na organismus celou řadu pozitivních účinků. Je důležitý pro správnou činnost imunitního systému a přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci cév, kostí, chrupavek, kůže, ale i zubů a dásní. Kromě toho napomáhá správnému energetickému metabolismu, působí příznivě na činnost nervové soustavy a napomáhá k psychické pohodě. Vitamin C rověž chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Je také důležitý pro správné vstřebávání železa.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli denně před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Hormony a ledviny, Játra a žlučník

Užití: vnitřní

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?