Eco Cosmetics Kojenecký a dětský olej, Baby 100 ml

Eco Cosmetics Kojenecký a dětský olej, Baby 100 ml

Zvláčňující kojenecký olej intenzivně pečuje o citlivou pokožku těch nejmenších díky kombinaci výživných rostlinných látek. Chrání, zjemňuje a eliminuje riziko vzniku opruzenin i drobných zánětů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zvláčňující kojenecký a dětský olej Eco Cosmetics intenzivně pečuje o citlivou pokožku těch nejmenších díky kombinaci výživných rostlinných látek. Spojení množství zklidňujících olejů z jojoby, sezamu, granátového jablka a rakytníku o jemnou dětskou pleť intenzivně pečuje, zanechává ji ochráněnou před podrážděním a zároveň vláčnou na dotek.

Pečující tělový olej obsahuje kvalitní rostlinné oleje ze slunečnice, jojoby, mandlí, sezamu a oliv. Ty jsou bohaté na vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které pokožku nejenom skvěle vyživují, ale také ji chrání před podrážděním, zarudnutím i pnutím.

Složení tělového oleje je obohaceno o olej z rakytníku a také granátového jablka. Podporují regeneraci pokožky a snadnější hojení drobných poranění, současně pleť posilují vůči opětovnému podráždění i poškození. Dětský tělový olej chrání citlivou pokožku, zjemňuje ji a eliminuje riziko vzniku opruzenin i drobných zánětů.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních a aplikujte na vlhkou pokožku celého těla. Lehce rozetřete a nechte vstřebat. Používejte nejlépe po každé koupeli.

Výrobce: eco cosmetics GmbH & Co. KG, Hildesheimerstr. 353, D-30880 Laatzen Německo, www.eco-cosmetics.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?