Batex Kojící polštář, 613 S

Batex Kojící polštář, 613 S

  • Bez DPH 620 Kč

Praktická kojící podkova plněná polystyrenovými kuličkami se snadno tvaruje a přizpůsobí se vašim požadavkům. Je skvělou pomůckou nejen při kojení, ale také jako relaxační polštář při celé řadě obtíží.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kojící podkova Batex je praktická pomůcka, která vám usnadní péči o vaše děťátko. Je ideálně přizpůsobena pro každodenní použití a snadno se tvaruje. Je plněna koplenem, což jsou polystyrenové perličky, oblíbené obzvláště v relaxačních a mikromasážních polštářích. Koplenová náplň se snadno rozloží a vytvaruje podle těla.

Tento kojící polštář oceníte již v průběhu těhotenství, kdy jej můžete využít jako oporu rostoucího bříška při spaní na boku. Při kojení snadno zaujmete pohodlnou polohu, která bude maximálně komfortní a přirozená pro vás i vaše miminko. Podkova lehce podepírá tělo děťátka a nezatěžuje nadměrně šíjové svalstvo.

Kojící podkovu ale můžete také použít jako polštář na sezení, který účinně uleví poporodním bolestem. Je vhodný také při bolestech zad, krční páteře či kyčelních kloubů. Můžete s ním také obklopit miminko před spaním, aby se cítilo dokonale v bezpečí. Povrch polštáře je vyroben z bavlny a polyesteru. Kojící podkova je potažena snímatelným fleecovým potahem. Ten pokožku přijemně hladí.

Povlak polštáře lze snadno udržovat praním v pračce při teplotě vody do 30 °C. Jeho výplň je možná prát až na 95 °C. Vysoká teplota zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také účinně odstraní veškeré alergeny.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Polystyrenové kuličky, Bavlna, Polyester, Fleece

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povlak: fleece

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: polystyrenové kuličky

Produktové řady: Batex KIDS

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?