Pure Fiji Kokosové koupelové mléko, zázvor 29 ml

Pure Fiji Kokosové koupelové mléko, zázvor 29 ml

Kokosové mléko do koupele zázvor pečuje o pokožku celého těla již během relaxace ve vaně díky spojení množství rostlinných olejů a také kokosového mléka.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kokosové mléko do koupele Pure Fiji zázvor pečuje o pokožku celého těla již během relaxace ve vaně díky spojení množství rostlinných olejů a také kokosového mléka. Zanechává pleť vláčnou, jemnou a bohatě vyživenou, zároveň ji provoní lehce štiplavým zázvorem.

Mléko do koupele vyživuje pleť již během koupele a současně vám relaxaci skvěle zpříjemní díky krémové pěně a příjemné vůni. Mléko v sobě spojuje kokosové mléko, které pokožku aktivně zjemňuje a zklidňuje, společně s výživnými oleji z kokosu a makadamiových ořechů. Ty o pokožku skvěle pečují, zanechávají ji vláčnou a chrání před dehydratací, zatímco exotické oleje z tungovníku moluckého a kalaby chrání pleť před podrážděním. Mléko do koupele vás nejenom potěší svou uklidňující vůní, ale také péčí o pokožku celého těla.

Použití: Do koupele přidejte potřebné množství mléka a dobře rozmíchejte. V horké vodě relaxujte alespoň 10 minut, aby měly oleje dostatek času o pokožku pečovat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?