Pure Fiji Kokosový peeling s třtinovým cukrem, zázvor 457 ml

Pure Fiji Kokosový peeling s třtinovým cukrem, zázvor 457 ml

Kokosový cukrový peeling se štiplavou vůní zázvoru šetrně odstraňuje suché pleťové buňky, pokožku zjemňuje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled a výživu v jednom kroku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kokosový cukrový peeling Pure Fiji se štiplavou vůní zázvoru šetrně odstraňuje suché pleťové buňky, pokožku zjemňuje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled a výživu v jednom kroku. Třtinový cukr v kombinaci s výživnými rostlinnými oleji pleť zjemňuje, vyživuje a napomáhá správnému prokrvení pokožky. Pleť je po aplikaci bohatě vyživena, není již třeba použít tělové mléko.

Krystalky třtinového cukru pokožku celého těla lehce masírují, zlepšují prokrvení pleti a současně odstraňují odumřelé pleťové buňky. Cukr je natolik účinný a zároveň jemný, že pleť nepodráždí a nezpůsobí začervenání. Peeling je tak vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, o kterou šetrně pečuje.

Výživný kokosový olej společně s exotickými oleji z kalaby, tungovníku moluckého a makadamiovým olejem o pokožku celého těla bohatě pečují, dodávají jí potřebnou výživu a hydrataci. Kokosový cukrový peeling pleť nejen že zjemňuje, ale také ji vyživuje a sjednocuje její barvu.

Použití: Malé množství cukrového peelingu naneste na navlhčenou pokožku celého těla a lehkými pohyby směrem k srdci masírujte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou a pokožku osušte.

Výrobce: Pure Fiji, Karsanji St 52, Vatuwaqa Fidži, tel: (+679) 337 3431, www.purefiji.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

*** / Julie 2. 4. 2013 16:24

Trtinovy cukr s kokosovym olejem si dokazu vyrobit i sama doma. Cena x kvalita- nevyhovujici, ale pokud mate spoustu penez tak urcite vyzkousejte