Tropicai Kokosový olej panenský 750 ml

Tropicai Kokosový olej panenský 750 ml

Panenský kokosový olej Tropicai je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku i vlasy. Kromě toho jej lze využít v teplé i studené kuchyni.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Panenský kokosový olej Tropicai je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o suchou pokožku celého těla i vlasů, aktivně regeneruje. Kromě toho lze olej využít i v teplé a studené kuchyni, exoticky provoní a ochutí nejrůznější sladké pokrmy. Za studena lisovaný kokosový olej Tropicai si zachovává všechny živiny, prospěšné pro naši pokožku i celý organismus.

Kokosový olej obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminů a také kyseliny laurovou, kaprylovou a kapronovou. Pokožku celého těla a také vlasy skvěle zjemňuje, posiluje a aktivně zklidňuje. Mírní podráždění i zarudnutí, například po dlouhém pobytu na slunci. Olej má široké využití ve studené i teplé kuchyni, má vysoký bod přepalování. Kokosový olej je výborný pro přípravu sladkých koláčů, smažení lívanců nebo jen tak do kaše či na toast. Nejenom že je chutný, ale také neobsahuje cholesterol, je lehce stravitelný a dodává tělu množství esenciálních mastných kyselin.

Použití: Malé množství oleje rozehřejte v dlaních a aplikujte na pokožku či vlasy.

Tip: Chcete si přirozenou cestou vybělit zuby? Použijte kokosový olej. Vložte lžičku oleje do úst a alespoň 10 minut jej převalujte v puse. Poté olej vyplivněte. Z oleje, jedlé sody a eukalyptového esenciálního oleje si můžete vyrobit i domácí zubní pastu. Kokosový olej je vhodný i jako péče po opalování.

Ostatní kategorie: Kokosový olej

Typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Typy pokožky: suchá pokožka

Typy vlasů: normální vlasy, poškozené vlasy

Výrobce: C.W. Tropicai GmbH, Dillinger Str.2, 86637 Wertingen Německo, www.tropicai.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?