Pure Fiji Kokosový sprchový gel, květ pomeranče 265 ml

Pure Fiji Kokosový sprchový gel, květ pomeranče 265 ml

Sprchový gel s kokosovým olejem a lehce nahořklou vůní neroli pokožku celého těla šetrně myje, pečuje o ni a zároveň ji příjemně provoní.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprchový gel Pure Fiji s kokosovým olejem a lehce nahořklou vůní pomerančového květu pokožku celého těla šetrně myje, pečuje o ni a zároveň ji příjemně provoní. Obsažené rostlinné výtažky a oleje pleť zjemňují, regenerují a chrání ji před podrážděním.

Krémový sprchový gel pečuje o pokožku celého těla díky obsahu kokosového a makadamiového oleje. Tyto dva oleje jsou bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které pleť zjemňují, zklidňují a chrání před podrážděním. Složení sprchového gelu je navíc obohaceno o oleje z kalaby a tungovníku moluckého, které pokožku regenerují a urychlují hojení.

Výtažky z ananasu pokožku zjemňují, hydratují a zároveň jí poskytují jemný peeling. Sprchový gel Pure Fiji pečuje o pokožku díky složení bohatému na rostlinné výtažky a oleje. Díky nim je pokožka zjemněna a je v ní uzamčena tolik potřebná hydratace.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Výrobce: Pure Fiji, Karsanji St 52, Vatuwaqa Fidži, tel: (+679) 337 3431, www.purefiji.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?