Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence Hojnost 30 ml

"Abund"

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence Hojnost 30 ml

"Abund"

Spojení osmi květinových esenci z Austrálie pomáhá především uvolňovat negativní myšlenky a nezdravé vzorce ve vztahu k penězům.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kombinovaná esence Hojnost (Abund) od Australian Bush Flower Essences je jako stvořená pro ty z vás, kdo trpí pesimistickým pohledem na svět, mají potíže s přijímáním (např. darů od ostatních) a také je trápí myšlenky spojené se strachem z nedostatku až chudoby.

Esence Hojnost v sobě spojuje celkem osm květových esencí, které pomáhají uvolňovat negativní myšlenky a nesprávné vzorce ohledně vztahu k penězům, ale i k lidem v okolí. Esence z rostlin jako Christmas Bell nebo Pink Flannel Flower vám svým jemným působením na psychickou úroveň pomohou rozvinout v sobě radost ze sdílení i víru v dostatek financí.

Australské květové esence jsou tinktury s vysokými vibracemi rostlin, které působí na celou lidskou bytost a pomáhají ji harmonizovat. Květ rostliny se ponoří do mísy s vodou a nechá se určitou dobu na sluníčku. Díky tomu se do vody přenese jemná energie rostliny. Hotová tinktura se poté konzervuje malým množstvím brandy. Esence pomáhají uvolnit negativní myšlenky, dodávají emoční vyrovnanost, rozvinují vlastní spiritualitu, intuici a tvořivost. Jsou zcela přírodní, nemají žádné negativní účinky a jsou vhodné i pro malé děti a zvířátka.

Použití: V případě potřeby aplikujte sedm kapek pod jazyk a nechte působit.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Čištěná voda, brandy, Bluebell, Boab, Christmas Bell, Five Corners, Philotheca, Pink Flannel Flower, Southern Cross, Sunshine Wattle

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Nenašli jste to pravé? Co tohle?