Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence První pomoc 30 ml

"Emergency"

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence První pomoc 30 ml

"Emergency"

Kombinace sedmi květin pomáhá člověku zvládat náročné situace, vyrovnat se se strachem a dalšími nepříjemnými pocity. Je vhodná také při dlouhodobém stresu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kombinovaná esence První pomoc (Emergency) pomáhá bojovat se strachem, nepříjemnými pocity a dlouhodobým stresem. Kombinace tinktur z australských bylin má na člověka uklidňující účinek. Díky jednoduchému a rychlému užití je esence vhodnou první pomocí pro chvíle krize.

Esence První pomoc v sobě pojí sílu sedmi květin; v australské esenci Emergency najdete tinktury z rostlin Lobelia gibbosa či Drosera. Některé z nich nerostou nikde jinde než v Austrálii. Stejně jako samotné rostliny je výjimečný i jejich účinek. Kombinace květinových esencí Emergency rozpouští strach a pomáhá zvládat náročné životní situace. Dodává odvahu postavit se čelem našim největším obavám.

Australské květové esence jsou tinktury s vysokými vibracemi rostlin, které působí na celou lidskou bytost a pomáhají ji harmonizovat. Květ rostliny se ponoří do mísy s vodou a nechá se určitou dobu na sluníčku. Díky tomu se do vody přenese jemná energie rostliny. Hotová tinktura se poté konzervuje malým množstvím brandy. Esence pomáhají uvolnit negativní myšlenky, dodávají emoční vyrovnanost, rozvinují vlastní spiritualitu, intuici a tvořivost. Jsou zcela přírodní, nemají žádné negativní účinky a jsou vhodné i pro malé děti a zvířátka.

Použití: Užívejte sedm kapek esence pod jazyk každou hodinu až do doby, než úzkost a stres ustoupí.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?