Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence První pomoc 30 ml

"Emergency"

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence První pomoc 30 ml

"Emergency"

399
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Kombinace sedmi květin pomáhá člověku zvládat náročné situace, vyrovnat se se strachem a dalšími nepříjemnými pocity. Je vhodná také při dlouhodobém stresu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Kombinovaná esence První pomoc (Emergency) pomáhá bojovat se strachem, nepříjemnými pocity a dlouhodobým stresem. Kombinace tinktur z australských bylin má na člověka uklidňující účinek. Díky jednoduchému a rychlému užití je esence vhodnou první pomocí pro chvíle krize.

Esence První pomoc v sobě pojí sílu sedmi květin; v australské esenci Emergency najdete tinktury z rostlin Lobelia gibbosa či Drosera. Některé z nich nerostou nikde jinde než v Austrálii. Stejně jako samotné rostliny je výjimečný i jejich účinek. Kombinace květinových esencí Emergency rozpouští strach a pomáhá zvládat náročné životní situace. Dodává odvahu postavit se čelem našim největším obavám.

Australské květové esence jsou tinktury s vysokými vibracemi rostlin, které působí na celou lidskou bytost a pomáhají ji harmonizovat. Květ rostliny se ponoří do mísy s vodou a nechá se určitou dobu na sluníčku. Díky tomu se do vody přenese jemná energie rostliny. Hotová tinktura se poté konzervuje malým množstvím brandy. Esence pomáhají uvolnit negativní myšlenky, dodávají emoční vyrovnanost, rozvinují vlastní spiritualitu, intuici a tvořivost. Jsou zcela přírodní, nemají žádné negativní účinky a jsou vhodné i pro malé děti a zvířátka.

Použití: Užívejte sedm kapek esence pod jazyk každou hodinu až do doby, než úzkost a stres ustoupí.

Z blogu (4)

Ian White na vlastní oči

Jak přežít podzim bez splínu

Léčivé esence z australské buše

Na vlastní kůži: Top 10 produktů podle BIOOO lidí

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?